ЖК Silent Park

Представницькі поверхи

Безпека Приватність Емоції

І це все з вражаючим краєвидом на лісопарк та місто. Кожен з власників квартир на представницькому поверсі зможе відчути себе на висоті у буквальному розумінні. Втілювати бажання та реалізовувати мрії, сенс життя полягає не у тому щоб знайти себе, а в тому щоб створити себе і свій унікальний простір свободи. Саме тому ми підготували для вас найвищого рівня представницький поверх у інноваційному житловому просторі SILENT PARK.

Безпека Приватність Емоції
Додаткова приватність

Додаткова
приватність

За допомогою системи персональних електронних пропусків піднятись на ваш поверх можуть лише жителі вашого поверху. Тому у вас навіть думок не з’явиться про те, що тут може опинитися хтось сторонній.

Покращена шумоізоляція

Покращена
шумоізоляція

Навіть найгучніша ваша вечірка чи посиденьки сусідів не спричинять дискомфорту, оскільки міжповерхова шумоізоляція буде посиленою.

Високі стелі

Високі
стелі

Стелі мають висоту у 3 м. Це візуально збільшує площу кімнат, а великі панорамні вікна пропускають у квартиру набагато більше денного світла. А ще це дуже стильно.

Дизайнерський хол

Дизайнерський
хол

Хол вашої оселі — перше місце, де виникає думка: «Нарешті я вдома після стресового дня на роботі». Саме тому ми довірили подбати про це відчуття архітектору Марку Савицькому, якому це вдається блискуче.

Килимова плитка

Килимова
плитка

Хол на представницьких поверхах вистелений килимовою плиткою. Це навіть краще ніж у 5-зірковому готелі.

Беззаперечна якість

Беззаперечна
якість

Вхідну групу квартир ми укомплектовуємо дверима та замками преміум-класу. Бо для нас важлива не тільки естетика, а й ваша безпека.

Забронювати